zamekP3os

I

Duży, jasny urządzony w tonacji koloru zielonego pokój trzyosobowy. Posiada dwie sypialnie oraz pokój dzienny wyposażony w stolik z krzesłami, telewizor, duże lustro i szafkę na buty. W komfortowo urządzonych sypialniach znajdują się oddzielne łóżka, biurko, szafka nocna z lampką, radio oraz pojemna szafa na ubrania. Dodatkowe udogodnienia to telefon, internet bezprzewodowy W pokoju znajduje się również funkcjonalna łazienka z podstawowym wyposażeniem.

II

Pokój położony jest na trzecim piętrze z widokiem na ogród. Duży, komfortowy pokój przeznaczony jest dla trzech osób. Standardowe wyposażenie pokoju obejmuje: dwa oddzielne łóżka oraz rozkładaną wersalkę, biurko, stolik, krzesła, telewizor, radio oraz telefon. Całość uzupełniają dodatkowe, funkcjonalne meble. Do dyspozycji Gości jest łazienka wyposażona w kabinę prysznicową, ręczniki i mydełka hotelowe. W pokoju dostępny jest również bezpłatny Internet bezprzewodowy.

III

Przeznaczony dla trzech osób, składający się z dwóch pokoi. W pierwszym do dyspozycji gości wersalka, w drugim- dwa pojedyncze łóżka, szafki nocne, biurko. W pokoju dostępna jest łazienka z prysznicem, a dodatkowym wyposażeniem jest także telewizor, radio, Internet Wi-Fi oraz telefon. Widok z okna pokoju na Plac Zamkowy.

ZABUKUJ POBYT

Pola oznaczone * są wymagane