zamekP2os

I

Przeznaczony dla dwóch osób i składa się z dwóch pokoi. Pierwszy to salonik z kanapą, stolikiem i telewizorem, a drugi – to sypialnia z dwoma pojedynczymi łóżkami, szafkami nocnymi, biurkiem. Dodatkowym wyposażeniem pokoju jest radio, bezpłatny internet (Wi-Fi) oraz telefon. W pokoju dostępna łazienka z prysznicem. Widok z okna na podominikański kościół Św. Jacka. Pokój umieszczony w zacisznej części hotelu.

II

Przytulny dwuosobowy pokój położony na drugim piętrze. Standardowe wyposażenie pokoju obejmuje: dwa oddzielne łóżka, telewizor, radio, biurko oraz telefon. Całość uzupełniają funkcjonalne meble. Do dyspozycji Gości jest łazienka wyposażona w kabinę prysznicową, ręczniki i mydełka hotelowe. Dodatkowo w pokoju dostępny jest bezpłatny internet (Wi-Fi).

III

Pokój dwuosobowy położony w zacisznej części Hotelu składający się z dwóch oddzielnych pokoi wyposażonych w standardowe pojedyncze łóżka. Na wyposażeniu pokoi jest biurko, szafka nocna, szafa na ubrania oraz nocna lampka. Ponadto w pokoju jest bezpłatny internet (Wi-Fi). W sypialni dodatkowe wyposażenie stanowi telewizor oraz stolik z krzesłami, w drugim pokoju jest radio oraz telefon. Do dyspozycji Gości jest łazienka z prysznicem, ręczniki i mydełka hotelowe.

IV

Pokój położony jest na trzecim piętrze z widokiem na podominikański kościół Św. Jacka. Duży, komfortowy pokój przeznaczony jest dla dwóch osób. Standardowe wyposażenie pokoju obejmuje: łoże małżeńskie, biurko, krzesło, stolik wraz z fotelami, telewizor, radio oraz telefon. Całość uzupełniają dodatkowe, funkcjonalne meble. Do dyspozycji Gości jest łazienka wyposażona w kabinę prysznicową, ręczniki i mydełka hotelowe. W pokoju jest również bezpłatny Internet bezprzewodowy.

ZABUKUJ POBYT

Pola oznaczone * są wymagane